Наприклад:

0 товара(ов) на сумму
0 грн.  • Страницы: 
  • 1
  • 2

Дитячі наматрацники

Дитячі наматрацники: переваги та особливості вибору

 

Більшість бабусь та дідусів вважають наматрацник в дитяче ліжечко непотрібною покупкою, коли є клейонка. Насправді ж якісний наматрасник має багато переваг порівняно з клейонкою. Він виконує ряд важливих функцій і забезпечує:

 

  1.  Комфортний сон для малюка.
  2.  Сухість та чистоту в дитячому ліжку.
  3. Рівну поверхню постелі — це особливо важливо для правильного розвитку скелету дитини.
  4.  Природне провітрювання, бо усі моделі для дітей виробляються зі спеціальних “дихаючих” тканин.
  5.  Гіпоалергенність та безпеку для шкіри дитини — на відміну від церати, сучасний наматрасник не перешкоджає нормальному диханню епідермісу й не викликає роздратування чи алергічну реакцію.
  6.  Простоту прибирання та прання — наматрацник легко зняти, попрати та висушити.

 

Якщо порівняти такий варіант з класичною цератою, то стане зрозуміло: краще один раз купити дитячий наматрацник, ніж терпіти недоліки клейонки.

 

Для того щоб обрати конкретну модель, слід в першу чергу визначитися з потрібними розмірами. Якщо ви не знаєте, як вірно вибрати розмір наматрасника, візьміть звичайну рулетку і виміряйте три параметри матраца: висоту, довжину, ширину. У випадку з бавовняними водонепроникними моделями, а також виробами на резинці потрібно враховувати всі розміри, але різниця до 5 см не так важлива, оскільки такі наматрацники здатні розтягуватися до потрібного розміру.

 

Що стосується матеріалів, то з ними необов'язково знайомитися детально. Достатньо лише розуміти: натуральні тканини екологічні, вони вважаються найкориснішими для здоров'я малюків, але синтетичні вироби універсальні та практичні, майже не деформуються й не бояться шкідників. Нерідко можна зустріти варіанти з кількох типів матеріалів. Така комбінація гарантує їм найкращі властивості.

 

Замовити водонепроникний наматрасник ви можете двома способами: через “Кошик покупця” або за вказаними на сайті телефонами.