Наприклад:

0 товара(ов) на сумму
0 грн.На фото Дитяче ковдру Home line Веселі ігри

Ціна:  482 грн.

На фото Ковдра 95x145 см. COMFORT BAMBOOLIGHT

Ціна:  377 грн.

На фото Ковдра 95x145 см. COMFORT BAMBOO

Ціна:  413 грн.

На фото Ковдра дитяча 95x145 см. SOFT FLY

Ціна:  326 грн.

На фото Ковдра дитяча 95x145 см. KITTY

Ціна:  402 грн.

На фото

Ціна:  829 грн.

На фото Ковдра дитяча 110x140 см. KITTY

Ціна:  282 грн.

На фото Детское одеяло Фабрика снов Бриз

Ціна:  362 грн.

На фото Дитяча ковдра Руно Класік

Ціна:  278 грн.

На фото Дитяча ковдра Руно Перина

Ціна:  316 грн.

Дитячі ковдри

Як обрати дитячу ковдру?

Ковдра дитяча в ліжечко — чи не найбільш популярний товар в нашому інтернет-магазині. Батьки хочуть купити для своєї дитини найкращу модель, але серед різноманіття виробів нерідко плутаються. Поділимося з вами кількома порадами, як вибрати ідеальний варіант.

 

В першу чергу, обрана ковдра повинна бути зручного розміру. У занадто великому покривалі малюк може заплутатися. Традиційним розміром коцика для малюка до трьох років вважається 110 × 140 см. Обираючи такі параметри, орієнтуйтеся на розміри матраца, враховуйте його довжину, ширину та висоту.

 

Окрім того, коцик має бути неважким. В принципі, вибрати такий варіант нескладно: майже всі дитячі ковдри легкі, окрім ватних. Слід зазначити, що їх знайти в магазинах зараз буде доволі складно. Застарілі ватні вироби сьогодні замінили нові моделі з бавовняним наповнювачем.

 

Якщо ваша дитина схильна до алергії, слідкуйте, щоб всі матеріали (основна тканина та наповнювач) були гіпоалергенними. Саме тому вовняні вироби дуже часто не підходять новонародженим, бо можуть викликати алергічну реакцію. В цьому випадку краще звернути увагу на якісні синтетичні варіанти.

 

Важливо, щоб покривальце нормально пропускало повітря. Немало маленьких дітей сплять неспокійно, крутяться і часто закутуються у ковдру з головою. Важливо, аби навіть у такому положенні малий зміг спокійно дихати. Перед покупкою перевірте, чи є тканина “дихаючою” (більшість натуральних матеріалів є саме такими).

 

Що стосується теплоізоляційних якостей, то тут все індивідуально. Орієнтуйтеся на середню температуру повітря та вологість у вашому домі. Не варто купувати занадто теплі коцики в квартиру з гарним опаленням, навіть якщо зими дуже холодні. У такому випадку слід купити дитячу ковдру, розраховану на період “осінь-весна”. В деяких випадках ідеально підійдуть навіть літні варіанти. 

 

Дитячі ковдри в інтернет-магазині Rasch Textil — це широкий вибір найрізноманітніших варіантів. Скористуйтеся нашими порадами та оберіть свою модель! Якщо ж у вас виникли якісь питання, звертайтеся до менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.