Наприклад:

0 товара(ов) на сумму
0 грн.На фото Детский плед For You Бритиш

Ціна:  454 грн.

На фото Детский плед For You Моторалли

Ціна:  454 грн.

На фото Детский плед For You Гонки

Ціна:  454 грн.

Дитячі пледи

Поради для вибору дитячого пледу

Зазвичай пледікі для дітей виконують одразу кілька функцій. Їх можна використовувати як покривала та накривати ліжечко, а взимку чи в прохолодні літні дні вкривати дитину. Саме тому варто орієнтуватися на ті вироби, які підійдуть одразу для кількох варіантів використання.

Якщо ви шукаєте плед здебільшого як покривальце на дитяче ліжко, то в першу чергу враховуйте параметри матраца. В ідеалі коцик має повністю покривати ліжко за довжиною та трохи звисати з боків. Для малюка віком до двох років підійде квадратний плед розміром близько метра з усіх сторін. Правда, він не пасуватиме в якості покривала. Проте ним дуже зручно закутувати новонародженого. Через кілька місяців його можна буде постелити на підлогу, швидко зробивши місце для ігор.

Не забудьте врахувати матеріал виробу. Моделі виробляють на 100% з натуральних волокон або роблять комбінованими (такими, які містять включення синтетичних ниток). Серед дорослих користуються популярністю цілком штучні пледи. Зрозуміло, що вони погано підходять для маленьких дітей. Малюку краще купити дитячий плед з натуральних матеріалів чи той, що містить невеликий відсоток синтетичного ворсу. Акрилові, флісові коцики купують хіба для накривання ліжечка.

Коли ви вирішили придбати натуральну модель, виберіть конкретний матеріал: хутро, вовну, бавовну. Хутряні вироби для малюків занадто важкі, до того ж їх вкрай складно знайти у вільному продажі. Для користування влітку найкраще підходить бавовняний варіант. Він тоненький і легкий, але при цьому в холодну погоду добре зігріває. Бавовняні вироби також вважаються довговічними й просто перуться, в тому числі й у пральній машинці. Головний недолік — скромний вибір дизайну. Пледік з бавовни нечасто буває гарним та яскравим, але у нас ви точно зможете знайти оптимальний варіант!

Вовняні покривальця виглядають привабливо. Більш того, вони корисні для здоров'я людини, гігієнічні і гріють найкраще. Інколи шерсть може викликати алергію чи “боятися” шкідників, тому не завжди є найкращим вибором. Прати такий плед слід вручну, тільки у прохолодній воді.

Купити дитячі пледи в інтернет-магазині Rasch Textil просто: скористайтеся “Кошиком” або зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними на сайті телефонами.