Наприклад:

0 товара(ов) на сумму
0 грн.На фото ПОДУШКА 50x70 см. TERAPIA

Ціна:  254 грн.

На фото Дитяча подушка Руно Посмішка

Ціна:  78 грн.

На фото Дитяча подушка Руно Лавина

Ціна:  110 грн.

На фото Подушка 50*70

Ціна:  143 грн.

На фото Дитяча подушка Руно Cat

Ціна:  143 грн.

На фото Дитяча подушка Руно Полянка

Ціна:  145 грн.

На фото Дитяча подушка Руно Grey

Ціна:  183 грн.

На фото Дитяча подушка Руно Indigo

Ціна:  183 грн.

На фото Дитяча подушка Руно Хмари

Ціна:  186 грн.

На фото Дитяча подушка Lotus Colibri Brendа

Ціна:  268 грн.

На фото Дитяча подушка Lotus Colibri Bamboo

Ціна:  274 грн.

Дитячі подушки

Як обрати подушку для дитини за віком?

Найголовніший критерій вибору дитячої подушки — саме вік малюка. Не секрет, що у новонародженого й школяра абсолютно різний стан розвитку хребта, особливо його шийного відділу. Якщо придбати неправильний “валик”, можна нашкодити фізіологічному формуванню скелета малюка.

Подушка для дитини — купити її квапляться батьки тоді, коли малюк ще не зв'явився на світ. Запевняємо вас: будь-який педіатр заборонить користуватися покупкою до досягнення дитиною трьох рочків. Так, спеціальні моделі для новонароджених існують, але кардинально відрізняються від звичайних. Такі вироби призначені для підтримки не стільки голови, скільки усього тіла. Здебільшого це потрібно для зручного годування малого. Подушка трохи піднімає спинку дитини й допомагає їй звільнитися від повітря, яке заковтується при годуванні.

Для дітей до 5 років вкрай важливо, аби виріб добре пропускав повітря. Багато малюків крутяться під час сну й нерідко опиняються обличчям вниз. Необхідно, щоб навіть у такому положенні дитинка могла спокійно дихати. Саме тому рекомендуємо обирати натуральні матеріали — вони вважаються “дихаючими”.

Для школярів купити дитячу подушку в інтернет-магазині дуже просто. Треба просто приблизно виміряти ширину плеча дитини. Цей показник стане орієнтиром висоти необхідної моделі. На “валику” мають опинятися тільки голова та шия, а весь тулуб лежали на матраці.

Спільною поhадою для будь-якого віку є розрахування правильного розміру. Найлегше орієнтуватися на класичні параметри 40х60, хоча можна придбати інший варіант. В будь-якому разі слідкуйте, щоб виріб був меншим за ширину матраца.

На нашому сайті ви можете купити дитячу подушку (Київ) швидко та зручно. Достатньо лише обрати конкретний вибір і замовити його через “Кошик покупця”. Кур'єрська служба може доставити вам посилку просто до під'зду! Деталі уточнюйте у наших менеджерів за телефонами, вказаними в правому верхньому кутку кожної сторінки.