Наприклад:

0 товара(ов) на сумму
0 грн.На фото Дитяче покривало Vladi Square beige-brown

Ціна:  130 грн.

На фото Дитяче покривало Руно Джунглі

Ціна:  237 грн.

На фото Дитяче покривало Pavia Judy Beige

Ціна:  365 грн.

На фото Дитяче покривало Pavia Judy Powder

Ціна:  365 грн.

На фото Покривало Eponj Boston pembe

Ціна:  538 грн.

На фото Покривало піке Eponj Boston gri

Ціна:  538 грн.

На фото Покривало Eponj Boston mint

Ціна:  538 грн.

На фото Дитяче покривало Shining Star Disney Winx

Ціна:  1.206 грн.

На фото Покривало бавовняне дитяче HY-111-519

Ціна:  1.206 грн.

На фото Дитяче покривало Shining Star Disney meeting

Ціна:  1.206 грн.

На фото Покривало бавовняне дитяче HY-111-551

Ціна:  1.206 грн.

На фото Дитяче покривало Shining Star Disney Winx Club

Ціна:  1.206 грн.

На фото Дитяче покривало Shining Star holiday Disney

Ціна:  1.206 грн.

На фото Покривало бавовняне дитяче HY-111-033

Ціна:  1.206 грн.

Дитячі ковдри

Як правильно вибрати дитяче покривало?

 

Важливим критерієм вибору покривальця для малюка є габарити спального місця. Модель повинна бути оптимального розміру: трохи звисати з боків ліжка та повністю накривати постільну білизну. Важливо, щоб вона була не занадто велика й не стелилася по підлозі. Щоб вірно обрати параметри покривала, заздалегідь виміряйте довжину, ширину та висоту матраца та самого ліжечка.

 

Для новонародженого чи малого дошкільного віку варто купити дитяче покривало з натурального матеріалу. Він безпечний для здоров'я малюка та в деяких випадках може бути навіть корисним для нього (наприклад, вовняні ковдри добре впливають на нервову систему людини). Покривало (бавовна) найприємніше на дотик, воно доволі м'яке та ніжне. На відміну від шерсті, ця тканина не може викликати алергічну реакцію, не збиратиме пил у кімнаті. Переваги порівняно з синтетикою теж помітні: не накопичує статичну електрику (тобто не електризується), добре “дихає” і може прослужити довгі роки.

 

Але не кваптеся “бракувати” моделі з невеликим вмістом синтетичних волокон. На якості пледику це ніяк не відобразиться, хіба в кращий бік. Комбінування натуральних ниток зі штучними допомагає покращити практичність пледу, запобігти його деформації та вицвітанню після багаторазового прання.

 

Окрім того, ідеальний коцик для маленької дитини не має ковзати чи м'ятися. Це важливо не тільки з точки зору естетики та вигляду тканини, але й для безпеки вашого малюка.

 

На сайті інтернет-магазину ви можете самостійно обрати та замовити покривало на дитяче ліжко. Для цього скористуйтеся пошуком та “Кошиком покупця”. Якщо ж у вас виникли якісь питання, звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, вказаними в правому кутку кожної сторінки.