Наприклад:

0 товара(ов) на сумму
0 грн.Дитяча постільна білизна

Як обрати постіль для дитини?

Найголовніший критерій вибору комплекту для маленької дитини — матеріал, з якого він виготовлений. Для малюків не варто купувати синтетичні моделі, тому зупинимося на натуральних.

Більшість батьків прагнуть купити дитячу постіль з бавовни. Це недивно, адже ця найпопулярніша тканина має чимало переваг. Вона не накопичує статичну електрику (не електризується), не ковзає і прекрасно себе показує за тривалого використання. Бавовняні моделі підійдуть для користування в будь-яку пору року.

Різновидом бавовни вважається біоматин, який відрізняється від неї методом обробки волокон. Нитки додатково просочують безпечним для здоров'я гіпоалергенним кремом. Біоматинова дитяча постільна білизна в інтернеті має багато відгуків і користується чималої популярністю, не дивлячись на нещодавність виникнення. Тканина легка і м'яка, легко переться без вицвітання, а також не викликає алергію.

Сатин ідеально підходить для новонароджених крихіток. Він м'який та приємний на дотик. Окрім цього, матеріал добре переносить багаторазові прання.

Льон вважається найміцнішою зносостійкою тканиною, яка до того ж є екологічною. Льняні вироби будуть комфортними в будь-який сезон, тому що вони підтримують оптимальну температуру у ліжку й відмінно вбирають вологу. Недоліком льону можна вважати її грубість — для немовлят такую постіль краще не купувати.

Бязь дуже часто використовується для виготовлення повсякденних комплектів. Такий матеріал жорсткіший та щільніший ніж, наприклад, сатин. Він доволі міцний, гідно витримує величезне число прань та не деформується з часом. Крім того, бязь максимально пропускає повітря, забезпечуючи нормальне дихання шкіри малюка.

В інтернет-магазині ви можете купити дитячу постіль (Київ). Ми також забезпечуємо доставку в регіони. Деталі дізнавайтеся у менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.