Наприклад:

0 товара(ов) на сумму
0 грн.На фото

Ціна:  264 грн.

На фото Наматрацник Руно Air

Ціна:  277 грн.

На фото Наматрацник Home line Готель Олімп

Ціна:  302 грн.

На фото Наматрацник Руно Ай-Віс

Ціна:  303 грн.

На фото Наматрацник Bilana Aqua Stop

Ціна:  303 грн.

На фото Наматрацник Руно Мона

Ціна:  309 грн.

На фото Наматрацник Руно Ніжність хмар

Ціна:  326 грн.

На фото Наматрацник Bilana Лайт

Ціна:  341 грн.

На фото Наматрацник Pavia Standart

Ціна:  365 грн.

На фото Наматрацник Фабрика снів Ріо

Ціна:  369 грн.

На фото

Ціна:  371 грн.

На фото

Ціна:  373 грн.

На фото

Ціна:  377 грн.

Наматрацники

Як обрати й де придбати наматрацник?

Нерідко звичайні користувачі приділяють багато уваги вибору місця, де вони купуватимуть ту чи іншу річ, проте зовсім забувають, наскільки важливо обрати якісний товар. Насправді ж радість від вигідної пропозиції продовжиться набагато менше, ніж задоволення від правильного вибору необхідного товару.

Отже, перед тим, як шукати, де купити наматрацник, слід спочатку визначити потрібну модель. Щоб вибрати виріб, варто звернути увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Наматрацники бувають:

  •  Антиалергенні;
  • Бавовняні;
  •   Льняні;
  •  Вовняні (найчастіше — овеча шерсть);
  •  Без наповнювача;
  • Водонепроникні;
  •  Універсальні.

Слід зазначити, що одна й та сама модель може відноситися до кількох зазначених типів. Наприклад, наматрацники з бавовни зазвичай гіпоалергенні. Також приємні до тіла й можуть бути для безпосереднього використання, без білизни. Такі вироби бувають і водонепроникними. У цьому випадку вони додатково мають водонепроникний шар, вироблений з поліуретанової мембрани.

На сайті ви також можете знайти льняний наматрацник (Київ). Він вважається екологічно чистим. Природні властивості льону захищають тіло людини від бактерій, запобігають перегріванню та регулюють теплообмін. Вовняні вироби на шерсті вівці — найбільш теплий варіант, бо відрізняється підвищеним обміном повітря і вологопроникністю (до 30%).

Окремо варто згадати про спеціальний чохол на резинці. Він стане зручною альтернативою традиційному простирадлу: зручний у використанні, не ковзає, не заважає спати. Чохли на резинках бувають кольоровими, різноманітного оформлення та дизайну. Здебільшого їх виготовляють з бавовни у вигляді звичайної або махрової тканини.

Купити наматрацник в інтернет-магазині Rasch Textil дуже просто: зробіть замовлення через “Кошик” або зателефонуйте за вказаними на кожній сторінці телефонами!