Наприклад:

0 товара(ов) на сумму
0 грн.Ковдри

Поради з вибору та покупки ковдри

"Де купити ковдру” - це питання постає в звичайних сім'ях постійно. Влітку стає занадто спекотно спати під зимовим варіантом, а взимку нерідко буває дуже холодно навіть для класичної моделі. Саме цьому в першу чергу слід визначитися з “сезонністю” виробу.

За цим показником спеціалісти поділяють ковдри на 5 груп:

  •  4 сезони;
  • Демісезонні;
  • Зимові;
  •  Літні;
  • Особливо теплі.

Звичайно, перший з перерахованих варіантів є найбільш універсальним та практичним. Такий коцик можна використовувати у будь-яку пору року, не боятися сильного морозу. Моделі, які розраховані на всі сезони, зазвичай має дві частини. В жаркі дні пропонується вкриватися тільки однією з них. На холодний період вони обидві скріплюються спеціальними кнопками, виходить спільна велика й тепліша ковдра.

Обираючи товар, звертайте увагу не стільки на маркування ковдри в інтернет-магазині чи на пакуванні, скільки на температуру повітря у вашому домі. Якщо кімнати добре опалюються, то не варто купувати занадто теплі коцики, достатньо осінньо-весняного варіанту.

Не забудьте визначити бажаний матеріал! Серед усіх можливих наповнювачів та тканин для ковдр розрізнять натуральні та синтетичні. Природні вироби вважаються кращими, бо вони відрізняються найліпшими теплоізоляційними властивостями, а також можуть прослужити багато років. Штучні ж матеріали здебільшого гіпоалергенні, дешеві, гідно переносять багаторазові прання.

Врешті-решт, розберіться, який вам потрібен розмір. Варіанти з параметрами 140х205 та 155х215 відносяться до полуторних, підійдуть для користування однією людиною на двоспальному ліжку. Ковдри 175х205 та 200х220 вважаються стандартними, розраховані на двох осіб. Особливо великими є вироби 220х240, так званий King Size. Їх купують для широких ліжок.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити ковдру (Київ) та з доставкою в регіони України. Ми співпрацюємо з усіма популярними службами доставки для вашої