Наприклад:

0 товара(ов) на сумму
0 грн.На фото Подушка Bilana Квіти на блакитному

Ціна:  42 грн.

На фото Подушка Lotus Relax Кремовий

Ціна:  56 грн.

На фото Подушка Руно Україна

Ціна:  57 грн.

На фото Подушка Руно Хвиля

Ціна:  65 грн.

На фото Подушка 40х40 декоративна 311.02_КК

Ціна:  67 грн.

На фото Подушка Руно Бордо

Ціна:  67 грн.

На фото Подушка 40х40 декоративна 311.02_ТК

Ціна:  67 грн.

На фото Подушка Руно Романтика

Ціна:  72 грн.

На фото Подушка Руно Валентинка

Ціна:  75 грн.

На фото Подушка Руно English style

Ціна:  75 грн.

На фото Подушка Копица Мяч белый 1

Ціна:  85 грн.

На фото Подушка Руно Ромбик

Ціна:  89 грн.

На фото Подушка Копица Мяч белый 2

Ціна:  98 грн.

Подушки

Огляд українських виробників подушок

Навряд чи хтось стане сперечатися, що від виробника залежить якість та надійність товарів. Українські компанії можуть скласти непогану конкуренцію європейським фірмам. Продукція більшості продається на території нашої країни та за кордоном. Пропонуємо вам оглянути кілька популярних компаній, які виробляють подушки.

Бренд Come-For здебільшого реалізує матраци, хоча виробляє й іншу постіль, в тому числі подушки (Харків). Особливість цього виробника в тому, що його робітники постійно слідкують за змінами на ринку та намагаються запропонувати своїм покупцям сучасні моделі. Найцікавішими можна вважати вироби, які мають анатомічний та ортопедичний ефекти. Вони необхідні не тільки тим людям, які вже мають проблеми з хребтом, але й тим, хто піклується про своє здоров'я. Спеціалісти вважають, що подібні вироби для сну — відмінна профілактика остеохондрозу, появи другого підборіддя, зморшок в області шиї. В залежності від конкретного наповнювача, дизайну та інших особливостей товари коштують в середньому 160-2000 грн.

ТМ “Билана” пропонує бюджетні, але при цьому якісні моделі. Від цієї марки найлегше купити подушку в Києві, адже виробництво розташоване неподалік столиці. Продукція даної фірми різноманітна за формою, висотою, розмірами, дизайном та іншими параметрами. Їх об'єднує найголовніша риса: висока якість за низької ціни.

Серед пропозицій компанії RUNO можна знайти дійсно оригінальні, наприклад, з інноваційної натуральної біологічної сировини на основі кукурудзяних зерен. Згідно з результатами лабораторних досліджень, волокна кукурудзи є, мабуть, кращим, гіпоалергенним природним матеріалом. Втім, фірма також продає класичні моделі: віскозні, поліестерові, пухові та ін.

Купити подушки в інтернет-магазині Rasch Textil просто! Ми поєднали безліч різноманітних моделей українських та закордонних постачальників для вашої зручності. Обирайте відповідний вашим потребам варіант самостійно чи зверніться за допомогою до наших менеджерів (телефони вказані на сайті).