Наприклад:

0 товара(ов) на сумму
0 грн.На фото Покривало HOBBY Odelis grey

Ціна:  59 грн.

На фото Покривало Home Line 140х212см

Ціна:  244 грн.

На фото Покривало Vladi Square beige-brown

Ціна:  261 грн.

На фото Покривало Руно Галявина

Ціна:  356 грн.

На фото Покривало Руно Малинка

Ціна:  356 грн.

На фото Покривало Руно Лимон

Ціна:  356 грн.

На фото Покривало Home Line Сільвіо 195*215

Ціна:  427 грн.

На фото Покрывало Love you  Elegant 63

Ціна:  427 грн.

Покривала

Як придбати гарне покривало?

Найбільш оптимальний дизайн пледу залежить в першу чергу від інтер'єру кімнати, де ним будуть користуватися. Важливими деталями є самі меблі, а також оформлення шпалер та штор. Слід зважати й на розмір та освітленість приміщення. Основні поради:

  •   Дизайн кімнати, оформленої в традиційному або “сільському” стилі, найлегше підкреслити стьобаною ковдрою або покривалом “печворк” (моделі, що формуються з багатьох різнокольорових клаптиків);
  •  Романтичний стиль передбачає, що пледи мають теж бути ніжними, наприклад, з рюшами і воланами;
  •  У вишуканій спальні ідеально виглядають шовкові, атласні моделі;
  •  Сучасні тенденції допускають найрізноманітніші поєднання тканин, забарвлення та орнаментів.

Варто зазначити, що коцик не обов'язково має гармоніювати з дизайнерським рішенням кімнати кольором чи оформленням. Достатньо, якщо він добре поєднується зі шторами. Аби композиція мала завершений вигляд, придбайте відповідні подушки.

Купити покривало в Києві легко, адже столичні магазини пропонують чимало різних варіантів. Нерідко складнощі викликає вибір кольору. Насправді ж існує кілька простих секретів. Відтінок варто підбирати залежно від розташування вікон. Для світлих кімнат найкраще підходять холодні тони — сині чи зелені. Темна кімната, розташована вікнами на північ, передбачає використання покривал золотистих або теплих відтінків. Якщо ви хочете надати кімнаті особливий вигляд, оберіть модель з хитромудрим візерунком або малюнком. Цікавим рішенням стане двосторонній варіант (має дві лицьові сторони) — це не тільки гарно, але й дуже практично.

Пам'ятайте: зовсім не потрібно бути дизайнером для того, щоб створити особливу атмосферу в своїй оселі, достатньо лишень правильно обрати елементи декору. Знайти необхідні варіанти покривала (інтернет-магазин Rasch Textil) на нашому сайті дуже просто: скористайтеся параметрами пошуку або допомогою наших менеджерів. Звертайтеся до них за вказаними на кожній сторінці телефонами.