Наприклад:

0 товара(ов) на сумму
0 грн.На фото Скатертина Home line Інес cream

Ціна:  142 грн.

На фото Серветка Paisley 38*48 біла Curt-Bauer

Ціна:  155 грн.

На фото Скатерть Роксолана Пасха 2

Ціна:  159 грн.

На фото Скатертина Arya Athene pink

Ціна:  161 грн.

На фото Скатертина Arya Adeifa green

Ціна:  161 грн.

На фото Скатертина Arya Athene green

Ціна:  161 грн.

На фото Скатертина Arya Adeifa cream

Ціна:  161 грн.

На фото Скатертина Arya Athene somon

Ціна:  161 грн.

На фото Скатертина Arya Adeifa gold

Ціна:  161 грн.

На фото Скатертина Arya Adeifa white

Ціна:  161 грн.

На фото Скатертина Руно Клітка

Ціна:  170 грн.

Скатертини

Як обрати повсякденну скатертину для кухні?

Скатертини — це не просто прикрашення для стола, його захист від пошкоджень. Насправді ця невеличка деталь може стати справжньою “родзинкою” кімнати, її основним декоративним елементом. Щоб вибрати й купити гарну скатертину, слід знати кілька секретів. Саме ними ми з вами й хочемо поділитися.

Лляна тканина, добре накрохмалена та випрасувана, стане незамінною прикрасою на свята, адже вона легко створює особливу святкову атмосферу. Тим не менш, цей традиційний варіант має багато недоліків, якщо казати про постійне використання. Льон дуже важко нормально випрасувати. Якщо виріб на 100% складається саме з лляних волокон, то він швидко втратить свій презентабельний зовнішній вигляд, деформується. Слід серйозно підходити й до вибору розміру полотна, адже після прання та сушіння тканина може “сісти”.

Бавовна ж має безліч переваг, у першу чергу, легко переться та розгладжується. Крім того, цей матеріал може довгий час зберігати свої привабливі зовнішні якості. Однак і тут не обійшлося без проблем. Бавовняні волокна швидко всмоктують рідини, тому краплі їжі або розлиті напої залишатимуть великі плями. З іншого боку, існують комбіновані моделі на основі бавовняних, віскозних та поліестерових ниток. Вони відрізняються більш довгим терміном служби, а також простотою догляду.

Однак не варто забувати й про привабливість обраної моделі! Дуже легко знайти різноманітні скатертини в інтернеті, вироби можуть сильно відрізнятися оформленням, кольором, особливостями пошиву, формою та іншими характеристиками. Пам'ятайте, що скатертина має доповнювати інтер'єр кімнати, підкреслювати її стиль.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити скатертину (Київ). Ми також забезпечуємо доставку кур'єрськими службами в усі регіони України. Детальну інформацію отримайте за телефонами, вказаними на сайті.